Web Tasarımı

Web Tasarımı

Web sitesi gerçek veya tüzel kişiliğinizin vizyonunu yansıtır. Kadromuz bu anlayışla isteğinize bağlı olarak hazır yazılımla veya tamamen size ve ihtiyaçlarınıza özel siteler tasarlıyor. Siz isteklerinizi belirtin bize gerekli bilgilerinizi verin ve gerisini bize bırakın.

Bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız, öncelikle sizinle bir araya gelip sizi en doğru biçimde temsil edecek planı çiziyoruz. Sonrasında sizden firmanızla veya yapacağımız site ile ilgili bilgileri ve varsa ekstra taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.

İster hazır yazılım ister özel yazılım olsun tasarımlarımızın tamamında aşağıdaki özellikler bulunmaktadır.

Responsive Tasarım

Cep telefonları hayatımızın her noktasında var artık. 

Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 milyon internet kullanıcısı var. Bu kullanıcıların 56,3 milyonu telefonlarından internete bağlanıyor.  Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranı %25. 

İşte bu sebepten web sitenizin tüm cihazlara uygun tasarlanması, sitenizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için bir zorunluluktur.

Web sitenizin nasıl olması gerektiğine en çok kullanılan güncel platformları baz alarak karar veriyoruz.

Web siteniz, responsive tasarım sayesinde masaüstü, laptop, tablet ve telefonlarda en uygun görüntüyü vermektedir.  (Detaylı Bilgi )

Siteye Özel Yönetim Paneli

Kullanımı kolay ve tamamen Türkçe yönetim paneli ile web sitenizi 7/24 kesintisiz olarak kolayca kendiniz yönetin. Yeni sayfalar, resim albümleri, duyurular, videolar ekleyin güncel kalın.

SEO Uyumlu Yapı

Siteniz için gerekli arama motoru değerlendirmesi, site içi ve site dışı SEO çalışması yaparak sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.  Tasarımınız geliştirilirken SEO uyumluluğuna öncelik verip ve tamamen arama motorlarına özel tasarımlar yapıyoruz. Websitenizin içeriklerini organize ederken tamamen özgün ve yapılan işi anlatan içerikleriniz olduğu takdirde tüm arama motorlarında üst sıralara yerleşirsiniz.  (Detaylı Bilgi )

Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP)

“Accelerated Mobile Pages” (AMP) ya da Türkçesiyle “Hızlandırılmış Mobil Sayfalar”, Google tarafından geliştirilen yönergelere bağlı olarak mobil sayfaların daha hızlı açılmasını sağlayan kodlama yöntemidir. Siteniz tasarlanırken sayfaların standart versiyonlarının yanısıra AMP versiyonlarıda tasarlanır. İstemeniz veya ihtiyacınız halinde sitenizi tamamen AMP olarak tasarlayabiliriz.

Site İstatistikleri

Siteniz Google Analytics ile entegre edilir. Google Analytics ile sitenizin trafiğini istediginiz zaman raporlayabilir, sitenize ne zaman ve nereden kimlerin girdiğini detaylı olarak analiz edebilirsiniz.

Çoklu Dil Desteği

Firmanızın ihtiyacına özel ve ileride faklı dillerin eklenebilmesi opsiyonu ile, birden fazla dilde tasarım yapıyoruz. 

Destek

Sitenizi teslim ettikten sonra yönetim paneli kullanım eğitimi veriyoruz. Sitenizi kullanırken karşılacağınız sorunlara karşın ilk bir yıl ücretsiz destek veriyoruz.

Teklif Al

Seo  Mobil  Responsive  Amp  Analytics