Ümraniye Mobil Uyumlu Site

Mobil Uyumlu Site

Siteyaptir.Net olarak Ümraniye bölgesindeki tüm müşterilerimize Mobil Uyumlu Site hizmeti sunmaktayız.

Burayı Tıklayarak Teklif isteyebilir veya 02163117659 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Responsive tasarım, duyarlı tasarım ya da mobil uyumlu web tasarımMobil uyumlu yani responsive web tasarımların bir çok avantajı vardır.

Mobil uyumlu web siteler, birden fazla site yerine tek sitenin hem masaüstü hem mobil cihazlara uygun tasarlandığından daha uygun maliyetli, kolay yönetilebilir, seo dostu ve kullanıcı deneyimini arttıran web siteleridir. 

Responsive Tasarım

Cep telefonları hayatımızın her noktasında var artık. 

Türkiye’de, nüfusun %72‘si yani 59,3 milyon internet kullanıcısı var. Bu kullanıcıların 56,3 milyonu telefonlarından internete bağlanıyor.  Masaüstü bilgisayar veya laptop kullananların oranı %48 iken, tablet kullananların oranı %25. 

İşte bu sebepten web sitenizin tüm cihazlara uygun tasarlanması, sitenizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için bir zorunluluktur.

Web sitenizin nasıl olması gerektiğine en çok kullanılan güncel platformları baz alarak karar veriyoruz.

Web siteniz, responsive tasarım sayesinde masaüstü, laptop, tablet ve telefonlarda en uygun görüntüyü vermektedir. 

Responisive Tasarımların Avantajları

  • Responsive tasarım yani mobil uyumlu web siteler daha kullanışlıdır. Hem Mobil hem masaüstü Kullanıcıları kolay bir şekilde web sitenizde gezinebilir.
  •  Mobil uyumlu web sitelerin iyi bir şekilde hazırlanması sayesinde çok istisnai durumlar hariç mobil siteye hiç ihtiyaç duyulmaz. Birden fazla site yerine tek sitenin hem masaüstü hem mobil cihazlara uygun tasarlandığından daha uygun maliyetlidir. 
  • Arama motorları Mobil uyumlu web sitelerine öncelik tanır. Google başta olmak üzere tüm arama motorları responsive tasarımları daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip oldukları için arama motoru sayfa sonuçlarını (SERP) daha yukarı taşımaktadır.
  • Mobil uyumlu web siteler yani duyarlı web tasarım cihazın boyutlarına göre duyarlı olup şekil değiştirerek adapte olan tasarımlar olduğu için aynı url tek site olacaktır. Tek site olması yönetimi ve güncelleme işlemlerini tek yönetim paneli üzerinden yapmaya olanak sağladığı için zamandan ve paradan ciddi tasarruf sağlar.

Web siteniz Mobil Uyumlu mudur?

Web sitenizin mobil uyumlulu olup olmadığını ya da mobil uyumlu ise uyumluluğun ne kadar başarılı olduğunu google test my site ile test edebilirsiniz.

Google uzmanları tarafından hazırlanan videoyu izleyerek bu işlemi nasıl yapacağınızı öğrenin.

Teklif Al

Responsive  Mobil  Amp