Pendik İhtiyaca Özel Web Yazılımları

İhtiyaca Özel Web Yazılımları

Siteyaptir.Net olarak Pendik bölgesindeki tüm müşterilerimize İhtiyaca Özel Web Yazılımları hizmeti sunmaktayız.

Burayı Tıklayarak Teklif isteyebilir veya 02163117659 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Siteyaptir.Net olarak ihtiyacınıza özel hazırlanmış web tabanlı yazılımlar tasarlayabiriz. Düşündüğünüz bir web tabanlı projeyi hayata geçirebiliriz.

Örneğin firmanızın iç işleyişi ile ilgili yazılımlar, ön muhasebe, personel yönetimi, müşteri ve ürün takip sistemleri geliştirebilir ve en kısa zamanda hizmetnizie sunabiliriz.

Bizimle paylaşacağınız ihtiyacınıza özel farklı fikrileriniz varsa tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz.

Aşağıda örnek olması açısında yazabileceğimiz özel web yazılımlarından bir kaçına göz gezdirebilirsiniz.

  • İnsan kaynakları, Teklif,  Şubeler ve Bayilikler gibi, Müşterileriniz veya ziyaretcileriniz için özel hazırlanmış Formlar.
  • Özel kredi Hesaplama modülleri 
  • Gelişmiş üyelik sistemleri.
  • Bayi, şube ve depo takibi için özel yazılımlar.
  • Ön muhasebe, Cari, Fatura, Çek-Senet takip Modülleri
  • Kredi kartı ile alışveriş 3. Parti Yazılımlara (Muhasebe, Banka vb.) Entegrasyon İşlemleri

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların google, yandex, mozilla gibi tarayıcıların üzerinden ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Web yazılım bildiğimiz paket programlar gibi yazılımlar olmasına rağmen en büyük farkları kısmen kullanıcının bilgisayarında kısmen hizmeti veren serverda çalışmasıdır. 

Yazılım aslında serverda olmasına rağmen web tarayıcılar vasıtasıyla kullanıcının bilgisayarında çalışmaktadır. İşte bu özelliğinden dolayı zamandan ve mekandan hatta işletim sisteminden bağımsız olarak, bir internet bağlantısı olan her yerde, herhangi bir işletim sistemine sahip bir bilgisayarda çalışma olanağı sunar.

Web yazılım nasıl yapılır?

Web yazılım kısmen tarayıcı ve kısmen serverda çalışan yazılımlar ile yapılır. Html5, Javascript, CSS, Jquery, Ajax gibi yazılımlar kullanucının bilgisayarında yorumlanırken, PHP, .Net, ASP gibi yazılımlar serverda çalışır. 

Web yazılım işte bu iki yazılım çeşidini bir araya getirip  yazı, video ve görsellerin tarayıcı tarafından doğru algılanarak sayfaların birbirine bağlanabilmesini sağlar. Bu sayede kullanıcıya tarayıcı üzerinden çalışma, kayıtlar ve raporlar oluşturma, gönderme, alma, yazdırma gibi olanaklar sunar. 

Teklif Al

Php  Html5  Javascript  Css  Jquery  Ajax