Kartal Seo ve Kullanıcı Odaklı Tasarım

Seo ve Kullanıcı Odaklı Tasarım

Siteyaptir.Net olarak Kartal bölgesindeki tüm müşterilerimize Seo ve Kullanıcı Odaklı Tasarım hizmeti sunmaktayız.

Burayı Tıklayarak Teklif isteyebilir veya 02163117659 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization) Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonudur. SEO web sitenizi arama motorlarının rahat bir şekilde anlayarak taramasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanması işlemidir.

Diğer bir anlatımla SEO web sitelerinin arama motorlarında ki organik sıralamalarını iyileştirebilmek adına yapılan işlemdir. Sitenizin sıralaması ne kadar iyiyse, o kadar fazla kullanıcı sitenizi görür ve sitenize giriş yapar

İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir.

SEO, sadece web sitemizin kusursuz olmasıyla alakalı değildir, belirlemiş olduğunuz hedef kitleniz için iyi optimize edilmiş ve kaliteli içeriklere sitenizde yer vermektir.

Sitenizde herhangi bir ürünü ya da hizmeti satmak, blog içerikleri yayınlamak ya da farklı bir şey yapmak istiyorsanız Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yapmak zorundasınız. Sitenizin Google botları tarafından taranarak indexlenmesi gerekmektedir bunun için de eğer ki SEO’ya yeteri kadar önem vermezseniz siteniz arama motoru sonuçlarında görüntülenmeyecek ve hatta kaybolacaktır.

Siteniz için gerekli arama motoru değerlendirmesi, site içi ve site dışı SEO çalışması yaparak sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz.  Tasarımınız geliştirilirken SEO uyumluluğuna öncelik verip ve tamamen arama motorlarına özel tasarımlar yapıyoruz. Websitenizin içeriklerini organize ederken tamamen özgün ve yapılan işi anlatan içerikleriniz olduğu takdirde tüm arama motorlarında üst sıralara yerleşirsiniz.

Kullanıcı Odaklı Tasarım

Web sitenizin göze hoş gelecek bir şekilde tasarlanmış olması tek başına yeterli bir kriter değildir. Göze hitap ettiği halde kullanımı zor ver karmaşık bir tasarımı olan siteler kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanacaktır. Gerek e-ticaret sitelerinde gerekse diğer web sitelerinde kullanıcılar göze hitap eden tasarımın yanında optimize edilmiş bir kullanım kolaylığı da ararlar. 

Kullanıcı odaklı tasarım Tasarlanan sitelerin müşteri deneyimleri ile test edilerek tasarımın son hale getirilmesi işlemidir. Kullanıcı odaklı tasarım çalışmalarında müşteri deneyimleri test edilerek ön plana alınmak istenen müşteri memnuniyetidir.  

Teklif Al

Seo  Web tasarım  Arama motoru